Miot ,, H '' 06.03.2019

BORKA x KASPAR

Mamy zaszczyt poinformować , że w naszej hodowli urodziły się śliczne maluszki suczka i piesek.
HARDA - BELLA i HARNAŚ
maluszki znalazły już nowe domki.

Zapowiedź Miotu

Marzec 2019

W naszej hodowli Andersit FCI na początku marca 2019r. spodziewamy się szczeniąt z długo wyczekiwanego skojarzenia :

Matka szczeniąt zostanie Borka (BERGA Buschwinkel HDA Ch. Pl, Mł. Ch. Pl) matka szczeniąt z miotu G-2015, A-2016,B-2018.
 

Ojcem szczeniąt zostanie młody samiec urodzony w naszej hodowli KASPAR( KASPROWY WIERCH Andersit FCI HD-A, CHAMPION POLSKI na ukończeniu )
 

Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt.

Rodzice szczeniąt to psy o bardzo zrównoważonej psychice i łagodnym charakterze typowym dla rasy. Zdobywające doskonałe osiągnięcia na wystawach Krajowych i Międzynarodowych.
W rodowodzie szczeniąt znajdują się bardzo utytułowane psy jak INTERCHAMPION,ZWYCIĘZCA KLUBU, ZWYCIĘZCA POLSKI ,ZWYCIĘZCA EUROPY
Nasze psy traktujemy jak członków rodziny i przykładamy ogromny nacisk na wychowanie i socjalizację naszych podopiecznych.
Każde szczenię opuszczające naszą hodowlę będzie odpowiednio przygotowane gdy trafi do nowego domu. Bardzo ważne jest aby szczenię trafiło w dobre ręce do ludzi którzy będą umiejętnie zajmować się i dalej wychowywać szczenię. Szczeniaczki w odpowiednim wieku zostaną odrobaczone, zaszczepione, zachipowane. Przejdą także przegląd miotu przez komisję kynologiczną która potwierdzi rasowość szczeniąt, ich prawidłowy eksterier, a także charakter oraz oceni ich dotychczasowe warunki bytowe u hodowcy. Po przeglądzie maluszki będą posiadały metrykę urodzenia uprawniająca do wyrobienia rodowodu w ZKwP/FCI. Przy odbiorze szczeniąt każdy nowy właściciel otrzyma od nas : Książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami, Metrykę urodzenia oraz wyprawkę na pierwsze dni życia szczeniaka w nowym domu. Ponadto każdy otrzyma od nas porady wychowawcze, żywieniowe, terminy kolejnych szczepień jakie powinien odbyć psiak w nowym domu, umowę.

© 2023 by Landsacpe Gardner. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now